Kullanımı : 
 Breast Actives Tablet: Sabah ve akşam 1’er tablet kullanılması tavsiye edilir.
 Breast Actives Krem: Sabah ve Akşam saat yönünün tersine masaj yapınız..
Göğüs Masajı hakkında tüm bilmek istedikleriniz
Masajın Püf Noktaları
Kremi veya serumu sürdükten sonra dışarıdan içeriye, saat yönünün tersine doğru krem veya serum tamamen emilinceye kadar masaj yapınız.
Göğüs ılık, nemli ve temiz bir havluyla gözeneklerin açılması için ve krem veya serumun daha iyi etki etmesi için silinmelidir..
Kesinlikle aşağı doğru masaj yapmayınız.
Uyarılar :Sadece harici kullanım içindir.Gözlerle temas ettirmeyiniz. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız.Çocukların göremeyeceği erişemeyeceği, kuru serin yerde ambalajında saklayınız.Gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanmak isterseniz bir uzmanın tavsiyesine başvurunuz.

Teslimat Şartları

Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde sadece iletişim bilgileri yazmaktadır.

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

Teslimat ve Ücretlendirme
Kargo ücreti, ürünlerinizi sipariş ederek belirlediğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Kargo seçimi sırasında hangi kargo firmasının ne kadar ücreti olduğunu görerek tercih yapabilirisniz. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir.

Destek ve Sipariş Hattı

Whatsapp Sipariş