Bu ürünün geliştiriciler güvenli ve kullanımı kolay hale getirmek için çalıştık.

Breast Actives Sabah ve akşam ihtiyaç uygulamak için, göğüs ve masaj hareketleri cilt içine ovalayın yüzeyinde Göğüs Büyütücü küçük bir miktar uygulanır.

  • Tüm masaj toplam en az 20 dakika sürer. Yani sabah ve akşam sadece 10 dakika ayırmanız yeterli.
  • Breast Actives Tablet ise sabah ve akşam günde 2 tablet kullanılıyor ve yan etkisi yok.

– Göğüs Büyütücü kullanmadan önce talimatları mutlaka okuyun;
– Sadece temiz cilde ve temiz ellerde Göğüs Büyütücü uygulayın.
– Breast Actives kremi uyguladıktan sonra yıkamayınız.

Teslimat Şartları

Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde sadece iletişim bilgileri yazmaktadır.

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

Teslimat ve Ücretlendirme
Kargo ücreti, ürünlerinizi sipariş ederek belirlediğiniz kargo firmasına göre değişmektedir. Kargo seçimi sırasında hangi kargo firmasının ne kadar ücreti olduğunu görerek tercih yapabilirisiniz. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir.

 

Main Heading Goes Here
Sub Heading Goes Here

Teşekkürler İstemiyorum
100% Güvenli Site.
Powered by
MENU
Breast Actives ™