MİSYONUMUZ

Koza Ecza  Bitkisel Ürünler, alanında uzman mühendis ve halkla ilişkiler kadrosu ile tüketicilerin ihtiyaç duyduğu bitkisel gıda ürünlerini en hızlı şekilde tahlil edip, üst kalitede üretimini ve dağıtımını sağlamayı amaçlar.

VİZYONUMUZ

Koza Ecza  Bitkisel Ürünler, insan sağlığının ne kadar önemli olduğunun farkında ve bu farkındalık doğrultusunda üretim yapmakta olan bir kuruluştur. Daimi hedefimiz, insan sağlığını tehdit eden zararlı kimyasallardan uzak, tamamen doğal ve bitkisel ürünlerle insanların sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmaktır.

HAKKIMIZDA

Koza Ecza  Bitkisel Ürünler Paz. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak, bitkisel gıdalar sektöründe uzun yıllarda elde ettiğimiz tecrübe ile üretim yapmaktayız. İnsan sağlığını göz önünde bulundurarak steril koşullarda el değmeden ürettiğimiz bitkisel çay, kahve, macun, bitkisel kapsül ve tablet ile bitkisel gıda takviyelerini ve bitki suları gibi çeşitli ürünlerimizi Türkiye’de ve Dünya’da bir çok noktaya ulaştırmakta, sahip olduğumuz bu ulaşım ağını her geçen gün daha da genişletmekteyiz.

MAĞAZA İLETİŞİM

Main Heading Goes Here
Sub Heading Goes Here

Teşekkürler İstemiyorum
100% Güvenli Site.
Powered by
MENU
Breast Actives ™